RoxanArt.sk • Kresby na produkty

CZSKEN

Kresby na produkty

Prečo na produkty niečo kresliť?

Niekto to rád strohé, niekto zaujímavé, nevšedné. A to platí aj pre produkty. Aj keď sa jedná o veci bežnej (s)potreby, všetko sa dá ozvláštniť niečím vkusným, čo dokáže vyčariť úsmev na tvári a zlepšiť deň. Napríklad taký vtipný hrnček, z ktorého usrkávate svoj ranný doping.

Čo všetko sa dá skrášliť?

Typicky sú to textílie, z ktorých sa potom ušije zaujímavé tričko, ponožky, spodná bielizeň, pyžamo, vankúš, deka, taška, detské oblečenie… Ale aj produkty, ktoré máme denne v ruke, ako napríklad hrnček, kryt na mobil, zošit, kalendár, baliaci papier… A kľudne i originálna tapeta, ktorá z vašej steny vytvorí umelecké dielo.

Máte vlastný nápad?

Víri vám v hlave nápad na dizajn a neúprosne chce ísť von? Poďme ho spoločne priviesť k životu. Hľadáte jedinečný darček pre svojich zamestnancov alebo chcete s kolegami urobiť radosť šéfovi? Vytvorím pre vás originálnu ilustráciu, ktorá vystihne vaše prianie, ducha firmy, člena rodiny, školskú triedu, partiu kamarátov… Nič nie je nemožné.


Ilustrácia pre e-shop HUDEBNIKUM.cz

Digitálna ilustrácia v podobe kvetinového venca pre e-shop www.hudebnikum.cz v rámci "Musical romance collection", ktorá bola použitá na produktoch ako sú hrnčeky, tričká či tašky.

Potlač na tubusy Mixit

Digitálne kresby v dvoch vizuálnych prevedeniach na tubusy pre spoločnosť Mixit, ktorá predáva müsli, kaše, ovocie, oriešky, čokolády a iné dobroty.

Etikety na džemy J & M

Ukážka z grafických materiálov pre malú rodinnú manufaktúru s ručne vyrábanými džemami.

Etiketa a tubus na víno Nymph

Víno ako opojný nápoj približujúci nás aspoň malou mierou do éterického sveta zmyslov. Grafický návrh etiekty aj tubusu a ich fyzická realizácia.

Booklet

Hudobný album Grey Oceans od skupiny CocoRosie. Piesne s netypickými textami a ešte netypickejším hudobným spracovaním vytvárajú dojem svojského sveta, ktorý som sa v ilustráciách snažila vystihnúť.

Parfum Luciole Naissance

Parfum ako jemné a neurčité vyjadrenie nás samotných pomocou nekonečných prelýnajúcich sa vrstiev.

Vzory pre látky

Ilustrácie

Webdesign Kresby na produkty Reklama, bannery Pozvánky, svadby, akcie Knihy a ilustrácie Voľná tvorba
Kontakt

Kontakt

MgA. Roxana Rojíková
E-mail: info@roxanart.sk
Telefón: +420 777 878 617
IČ: 10755535