RoxanArt.sk • Reklama, bannery

CZSKEN

Reklama, bannery

Reklama v dobe internetu, re/marketingu a sociálnych sietí

Reklamou sme dnes obklopení viac než kedykoľvek predtým v histórii ľudstva – a hlavne viac, než by sme si koľkokrát želali. Je pevnou súčasťou našich životov, produktov a služieb, ktoré ponúkame buď my, alebo iní nám. O to ťažšie je vymyslieť ju tak, aby nás neobťažovalo, ba čo viac – aby bola príjemná. Aby sa dotkla našich emócií a priviedla nás k tomu povedať si „páni, tak v tom sa vidím“. Aj tento problém sa dá vyriešiť kreatívnym a sympatickým spôsobom.

Akou reklamou zaujmete?

Mojím prianím je vytvoriť pre vás reklamu krásnu a nevšednú, na ktorú sa budete chcieť pozerať vy aj vaši zákazníci. Reklamu, ktorá okrem nabádania ku kúpe pohladí i po duši a nebude len „nutným zlom“, pri ktorom vášnivo klikáte na ☒, ale aj krásou pre oči a akýmsi malým umeleckým dielom súčasnosti. Koniec koncov, kvalitná reklama môže byť (a je) umenie.


Bannery pre módny e-shop ZOOT.sk / ZOOT.cz

Bannery pre módny e-shop Differenta.sk / Different.cz

Bannery pre e-shop Sterba-Kola.cz

Vianočné ZERO WASTE video pre Different.cz

ZERO WASTE je životný štýl, ktorý podporuje život bez odpadu a jeho skladovanie. Hlavnou filozofiou tohto pojmu je, aby sme všetky zdroje maximálne využili (i opätovne). Tento štýl je nám, ako Different, natoľko sympatický, že sme sa rozhodli vám ukázať pár tipov, ako ho využiť v praxi.

Ekologický projekt pre mladých

Propagačný materiál pre projekt venovaný deťom o ochrane prírody a ekologickom spôsobe života. Projekt sprevádzali detské ilustrácie, vytvorené mnou, skrz ktoré je vypovedaný príbeh víly žijúcej v lese pre lepšie porozumenie a spracovanie problematiky ekológie malými divákmi.

Kresby pre Bábkové divadlo

Ilustrácie k webu "Rok 1948"

Ilustrácie

Webdesign Kresby na produkty Reklama, bannery Pozvánky, svadby, akcie Knihy a ilustrácie Voľná tvorba
Kontakt

Kontakt

MgA. Roxana Rojíková
E-mail: info@roxanart.sk
Telefón: +420 777 878 617
IČ: 10755535